...
szkole psów

Psia podstawówka – zapisy na marzec 2022

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę. Startujemy 7 marca. Zajęcia poniedziałki i środy. Trzy grupy szkoleniowe: 17:30, 18:30 i 19:30. Dowiedź się, czy są jeszcze miejsca. Szczegóły w zakładce Szkolenia.

psie przedszkole

Psie przedszkole luty 2022

Serdecznie zapraszamy na zajęcia psiego przedszkola. Nowe grupy startują już na początku lutego. Zapraszam całymi rodzinami. Ważne, aby wszyscy członkowie rodziny uczestniczyli w wychowaniu szczeniaka. Szczegóły w zakładce Przedszkole

Psia podstawówka styczeń 2022

Zapisz siebie i swojego pupila do psiokowej podstawówki wraz z Nowym Rokiem.Startujemy z pierwszymi zajęcia już 26 stycznia.Zajęcia odbywają się pod chmurką ale nam nie straszna zima.Plac znajduje się w Gdyni Wielki Kack a zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy.Więcej informacji znajdziecie w zakładce SZKOLENIA.ZAPRASZAMY!

Psia podstawówka grudzień

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę w grudniu.Startujemy 8 grudnia (środa)Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy.Serdecznie zapraszamy!

Psie przedszkole sierpień

Uruchomiliśmy zapisy na psie przedszkole.W sierpniu do wyboru zajęcia poranne i wieczorne.Startujemy 17 sierpnia.Szczegóły w zakładce szkolenia.Zapraszamy do zapisów.

Kurs Instruktor Rally-O

KURS INSTRUKTOR RALLY-O(zaświadczenie według wzoru MEN) Data: 17-18.04.2021 Miejsce szkolenia: Szkoła Psiok, Gdynia Wielki Kack ul. Orna – stajnia Nara Gdynia Prowadzący: Olga Nylec – sędzia Rally-O Cena kursu: cena 650zł Godziny kursu: sobota godz. 14:00 – 20.00, niedziela godz. 14:00 – 20:00 Uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu doszkalającego wg wzoru MEN. Zapraszamy …

Kurs Instruktor Rally-O Read More »

Psia podstawówka kwiecień

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę w kwietniu. Przewidujemy utworzenie dwóch grup na Wielkim Kacku (sobota i niedziela godz. 9.00 i 10.000 oraz jednej grupy w centrum Gdyni (poniedziałki i środy godz. 19:00). Szczegóły znajdziecie w zakładce Szkolenia.Do zobaczenia! 🙂

psie przedszkole

Psie przedszkole

Uruchamiamy zapisy do psiego przedszkola, które startuje 6 marca.Szczegóły znajdziecie w zakładce szkolenia.

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę.

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę. Startujemy 17 lutego spotkaniem organizacyjnym. Zajęcia Gdynia CentrumSprawdź w zakładce SZKOLENIA.

Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.