...
psie przedszkole gdynia

Psie przedszkole Gdynia lipiec/sierpień

Zapraszamy do zapisów na zajęcia psiego przedszkola w Gdyni. Startujemy 26 lipca. Ostatnie zajęcia 11 sierpnia. Szczegóły w zakładce Psie przedszkole.

psie przedszkole gdynia

Psie przedszkole Gdynia

Serdecznie zapraszamy ze szczeniaczkami na zajęcia psiego przedszkola w Gdyni.Przedszkole jest bogato wyposażone w zabawki dla psów, tunele, kładkę, smycze oraz linki dla psów.Zajęcia w lipcu odbywają się we wtorki i czwartki. W lipcu będą dwie grupy szkoleniowe dla piesków.Szczegóły znajdziecie na www.psiok.com.pl Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu www.redog.pl gdzie znajdziecie smaczki dla szczeniąt, zabawki, …

Psie przedszkole Gdynia Read More »

rally-o

Kurs Rally-O dla początkujących

7 kwietnia startujemy z nowym kursem rally-o dla początkujących.Serdecznie zapraszamy.Kameralne grupy do 5 psów.Zajęcia w czwartki wieczorami.Szczegóły w zakładce Psie sporty.

instruktor rally-o

Kurs Instruktor Rally-O

Zapraszamy na kurs Instruktor Rally-O Gdańsk 23-24 kwietnia.Szczegóły znajdują się w zakładce Dla Pasjonatów/ Seminaria.

Psie przedszkole kwiecień

W kwietniu zapraszamy na zajęcia psiego przedszkola w tygodniu oraz w weekendy.Mają Państwo do wyboru dwie grupy.Grupa weekendowa, której zajęcia będą odbywały się w soboty i niedziele o godz. 18:00 oraz grupa w tygodniu z zajęciami we wtorki i czwartki o godz. 18:30.Szczegóły znajdziecie w zakładce szkolenia / psie przedszkole.

Psia podstawówka w weekendy

Zapraszam na szkolenie psiego posłuszeństwa.Nowy kurs startuje 12 marca.Zajęcia odbywają się w weekendy (sobota i niedziela).Szczegóły w zakładce Edukacja Szkolna.Zapisy szkola@psiok.com.pl

szkole psów

Psia podstawówka – zapisy na marzec 2022

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę. Startujemy 7 marca. Zajęcia poniedziałki i środy. Trzy grupy szkoleniowe: 17:30, 18:30 i 19:30. Dowiedź się, czy są jeszcze miejsca. Szczegóły w zakładce Szkolenia.

psie przedszkole

Psie przedszkole luty 2022

Serdecznie zapraszamy na zajęcia psiego przedszkola. Nowe grupy startują już na początku lutego. Zapraszam całymi rodzinami. Ważne, aby wszyscy członkowie rodziny uczestniczyli w wychowaniu szczeniaka. Szczegóły w zakładce Przedszkole

Psia podstawówka styczeń 2022

Zapisz siebie i swojego pupila do psiokowej podstawówki wraz z Nowym Rokiem.Startujemy z pierwszymi zajęcia już 26 stycznia.Zajęcia odbywają się pod chmurką ale nam nie straszna zima.Plac znajduje się w Gdyni Wielki Kack a zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy.Więcej informacji znajdziecie w zakładce SZKOLENIA.ZAPRASZAMY!

Psia podstawówka grudzień

Ruszyły zapisy na psią podstawówkę w grudniu.Startujemy 8 grudnia (środa)Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy.Serdecznie zapraszamy!

Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.